C-Team Division

Roan Creek 1 defeats Laurel 10-6
Roan Creek 1 (10)
Abby Dicksn 2, Konner Stines 6, Claira Porter 2
Laurel (6)
Cayden Huskins 4, Kayley Matheson 2

Mtn. City 2 defeats Doe 1 18-5
MC 2 (18)
Gage Grissom 16, Bentley Forrester 2
Doe1 (5)
Jonas Pritchard 2, Tyler Stout 3

Roan Creek 1 defeats Doe 2 15-1
Roan Creek 1 (16)
Abby Dickens 4, Konner Stines 11
Roan Creek 1 (1)
Lyn Charland 1

Mtn. City 3 defeats Doe 2 23-4
MC 3 (23)
Sawyer Marshall. 9, Bobby Sexton 8, Gavin Mahala 4, Tanner Leonard 2
Doe 2 (4)
Grayson Hensley 2, Jonah 2

Roan Creek 2 defeats Mtn. City 2 9-2
MC 2 (9)
Karter Cox 2, Grayson Day 1, Grayson Espinoza 6
Roan Creek (2)
Gauge Grissom 2

B-Team Division

Roan Creek defeats Mtn. City 3 30-8
Roan Creek (30)
Landon Lipford 14, Jack C 16
MC3 (8)
Hunter Paisley 4, Ethan Smith 4

Roan Creek 2 defeated Doe 2 25-15
RC2 (25)
Landon Lipford 14, Gunner Hutchins 7, Jack 2, Dalton 2
Doe 2 (15)
Darren Chappell 6, Oliver Pritcher 9

Mtn. City 2 defeats Roan Creek1 24-17
MC2 (24)
Kaden Blevins 5, Carson Jennings 8, Juan Mejia 2, Carter Atwood 5, Andrew Long 4
RC1 (17)
Joe Joe Church 13, Sammy Seivers 2, Josh Potter 2

Roan Creek 2 defeats Doe 1 24-8
RC2 (24)
Landin Lipford 16, Gunner Hutchins 4, Landon Greene 2, Jack C 2
Doe 1 (8)
Aaron Fergusan 3, Kendon Keith 2, Jayden Bishop 2, Gavin Curd 1

Roan Creek 1 defeats Doe 1 14-8
RC1 (14)
Joe Joe Church 4, Josh Potter 4, Sammy Seivers 4, Harris Perry 2
Doe 1 (8)
Eli Tester 2, Aaron Ferguson 2, Jayden Bishop 4;

Mtn. City 2 defeats Mtn. City 1 19-12
MC2 (19)
Kaden Blevins 4, Carson Jennings 7, Juan Mejia 6, Carter Atwood 2
MC 1 (12)
Dylan Warren 12

Roan Creek 1 defeats Mtn. City 3 18-16
RC1 (18)
Graham Long 2, Dylan Reece 2, Hunter Paisley 8, Ethan Smith 6
MC3 (16)
Joe Joe Church 8, Josh Potter 4, Sammy Seivers 2, Harris Perry 2

A – Team Division

Roan Creek 1 defeats Roan Creek 2 34-12
RC1 (34)
Connor Simcox 10, Dalton Pope 11, Eli Dickens 8, James Potter 5
RC2 (12)
Jackson Baker 4, Isaiah Fenner 2, Isaiah Meade 2, Noah Eastridge 2, Tyler Seatz 2

Roan Creek 2 defeats Mtn. City 3 22-19
RC2 (22)
Jackson Baker 12, Isaiah Fenner 2, Samuel Greer 2, Noah Eastridge 4, Eli Anderson 2
MC3 (19)
Carter Rhudy 8, Ethan Reece 5, Dalton Hicks 4, Timmy Widnener 2

Mtn. City 1 defeats Roan Creek 2 36-12
MC 1 (36)
George Grill 4, Evan Dollar 8, Samuel Lavey 5, Daniel Stout 2, Jace Stout 2, Zach Lunceford 9, Noah Brown 6
RC 2 (12)
Isaiah Fenner 2, Samuel Greer 2, Noah Eastridge 2, Tyler Seatz 6
Roan Creek 1 defeats Mtn. City 2 46-16
RC1 (46)
Connor Simcox 16, Dalton Pope 25, Eli Dickens 2, James Potter 3
MC2 (16)
Derek Baird 4,. Ethan Ward 2, Kevin Horner 2, Tanner Bulliner 2, Brady Fritts 2, Peyton Woodard 2, Cameron Crowder 2

Mtn. City 1 defeats Doe 1 29-3
MC1 (29)
George Grill 7, Samuel Lavey 2, Daniel Stout 4, Hayden Dugger 2, Jace Stout 6, Gaston Dugger 4, Zach Lunceford 2, Noah Brown 2
Doe 1 (3)
Josiah McEwen 1, Chris Reece 2

Roan Creek 1 defeats Mtn. City 3 32-16
RC1 (32)
Connor Simcox 12, Dalton Pope 14, James Potter 6
MC3 (16)
Connor Stout 8, Carter Rhudy 4, Ethan Reece 2, Nate Dorman 2

Girls Division

Mtn. City 2 defeats Laurel 24-8
MC2 (24)
Sierra 12, Alyssa 2, Kylah 2, Kaylee 4, Samantha 2, Mimi 2
Laurel (8)
Trista D 2, Aden Thomas 4, Kailahai Webster 2

Mtn. City 1 defeats Roan Creek 22-7
MC1 (22)
Braden 2, Shawna 4, Mattie 14, Izzy 2
RC (7)
Sarah Icenhour 3, Harley Wykle 2, Ashlynn Beam 2

Roan Creek defeats Laurel 18-8
RC (18)
Sarah Icenhour 6, Emma Eller 6, Ashlynn Beam 2, Mia Flores 2, Harley Wykle 2
Laurel (8)
Kailahni Webster 4, Aden Thomas 4

Mtn. City 1 defeats Laurel 39-14
MC1 (39)
Braden 14, Lexie 5, Shawna 2, Mattie 16, Sarah 2
Laurel (14)
Kailahni Webster 4, Shayden Keith 2, Allison Sutherland 2.